Online program “Chci přestat kouřit” je na světě

Hurrráááá, bylo to těžké, bylo to dlouhé, ale je to tady. Po několikaletém úsilí se konečně podařil velký počin. Spustili jsme online trénink “CHCI PŘESTAT KOUŘIT“.

Jedná se o 21 denní online program – trénink, který pomocí unikátní metody “CÍLENÉHO PROGRAMOVÁNÍ MYSLI”, vás provede úskalími v odvykání kouření. Metoda “CÍLENÉHO PROGRAMOVÁNÍ MYSLI” (CPM) je kombinací psychoterapeutických technik, technik neuro-lingvistického programování (NLP) a vhodně propojených s pravidelným, každodenním plněním aktivit po určitou dobu. Tyto techniky a plnění aktivit zajistí přenastavení neboli transformaci mozku, tzn. že se změní zaběhnuté návyky, programy a podvědomé pochody, které jsou s kouřením spojené. Po absolvování se z vás stávají definitivně nekuřáci.

Obrovskou výhodou tohoto programu je, že techniky můžete absolvovat z pohodlí domova, nemusíte navštěvovat terapeuta nebo odvykací centra a stačí vám k tomu PC nebo mobil a přibližně půl hodiny denně po dobu 21 dní. K dispozici máte každodenní online vedení, nejste na to sami.
Daleko více o online programu Chci přestat kouřit se dozvíte zde.