Už jste se několikrát pokoušeli přestat kouřit a stále se vám to nedaří?
Ztrácíte důvěru ve své schopnosti, že se vám někdy podaří skončit s kouřením? 
Máte chuť opravdu přestat kouřit jednou provždy?


Abych vám usnadnil cestu, spustil jsem unikátní online program

CHCI PŘESTAT KOUŘIT,

který pomocí metody "Cíleného Programování Mysli (CPM)", dokáže pracovat i s vašim podvědomím, změnit zaběhnuté návyky a definitivně a jednou pro vždy skončit s kouřením! 


Jaké výhody vám online program přinese?
Dostanete plán na 21 dní, nemusíte vymýšlet, jak postupovat, co dělat, čím se zabývat a na co se připravit.
Každý den se pro vás v členské sekci otevře videoprůvodce, kde se dozvíte denní plán. Od vás potřebuji zhruba 30 minut pozornosti, kterou byste věnovali aktivitám a úkolům, které vám ve videoprůvodci sdělím. Rovněž budete mít k dispozici psychterapeutické techniky v audioformátu, které pracují s vašim podvědomím. To je také jedna z nejdůležitějších věcí, se kterou je třeba při odvykání pracovat, s podvědomím, abyste se opět ke kouření nevrátili. Na nezvládnutém podvědomí ztroskotá nejvíce kuřáků, kteří se chtějí odnaučit přestat kouřit. 
Členskou sekci máte kdykoliv a kdekoliv k dispozici, stačí vám jen připojení k internetu.
Dá se to shrnout tak, že jednoduše dostanete "mapu", harmonogram cesty a ukazatele, cíl máte (přestat kouřit) a vám stačí jen držet směr, poslouchat mapu a harmonogram cesty. Do cíle pak dojdete zlehka a bez většího stresu. Výhoda je, že cesta je již prošlapaná.  


PROČ PRÁVĚ ONLINE PROGRAM?

Závislost na cigaretách je především psycho-sociální závislost, proto není tak jednoduché s kouřením přestat. Kuřák není závislý jen fyzicky, tedy na nikotinu, tato závislost je minimální a během několika dnů ji překoná, ale je závislý především duševně, tzv. psycho-sociální závislost.

Přestat kouřit na pár dní dokáže téměř každý, ale opravdu se zbavit chuti, touhy a zvyku, to už je složitější. 

I když překonáte po pár dnech abstinenční příznaky a o fyzické závislosti už nemůžeme hovořit, stále po cigaretě toužíte. Mnohdy si to kuřák ani neuvědomuje, bohužel, takové je podvědomí.
Kouření lidé povýšili na rituál a v principu nejde o cigaretu jako takovou, ale o uvolnění se, relaxaci a mnohdy o společenskou událost. Cigaretka ke kávě, alkoholu, po jídle a k rozhovoru, se stává nepostradatelným stereotypem.


PROTO chcete-li překonat závislost na cigaretách, musíte pracovat s podvědomým a změnit - přenastavit - přeprogramovat mozkové spojení (synapse), která vás k cigaretě stále přitahují.


Cílené Programování Mysli pro odvykání kouření je unikátní a progresivní metoda, která pomocí psychoterapeutických postupů, NLP (neurolingvistických) technik a cíleně zaměřených aktivit, vede k definitivnímu nekuřáctví.

CPM je "mapa", kterou dostanete k dispozici, abyste úspěšně došli do cíle a stali se definitivně nekuřákem nebo nekuřačkou.


CPM pracuje právě na všech úrovních, které je třeba při odvykání kouření změnit. Při psychoterapeutických postupech a NLP technikách pracujeme s podvědomím a měníme mozkové synapse. Při cíleně zaměřených aktivitách pracujeme se zvyky, s motivací a s přípravou odolnosti nekuřáka v běžném životě.


Abych usnadnil cestu při odvykání kouření a hlavně, aby to nebyl opět jen marný pokus skončit s cigaretami, spustil jsem unikátní online program "CHCI PŘESTAT KOUŘIT".
CHCI PŘESTAT KOUŘIT je 21 denní intenzivní program, který pomoci CPM změní vaše podvědomé pochody a postoje ke kouření. Po tuto dobu máte denně k dispozici terapeuta, který vám za pomoci pravidelného videoprůvodce naservíruje denní aktivity, psychterapeutické techniky a motivační videa. Abyste pracovali postupně a nedělali unáhlené kroky, každý den se vám otevře jedna lekce. K dispozici máte pracovní sešit a postačí, pokud se budete sami sobě, potažmo tomuto programu věnovat asi půl hodiny denně. 


 Objednávka online programu "CHCI PŘESTAT KOUŘIT"


Koukněte se na webinář ZDARMA "JAK PŘESTAT KOUŘIT ANEB 10 ZPŮSOBŮ ODVYKÁNÍ KOUŘENÍ"


Potřebujete více informací?

Napište mi 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

 Objednávka online programu "CHCI PŘESTAT KOUŘIT"